Styre, Råd og Valgkomite

Styret i Bærum Seilforening, valgt på årsmøtet 2. mars 2017.

  Funksjon   Navn   Telefon   epost
    Leder   Christian Galtung Gundersen   920 44 448   leder@bseil.no
  1. Nestleder   Bjørn Havsgård   926 95 349   kasserer@bseil.no
  2. Nestleder   Caterina Torbjørnsdal   918 18 774   medlem@bseil.no
  Regatta   Espen Kuhle   993 58 396   regatta@bseil.no
  Sportslig/Rekruttering   Erik Poppe   930 59 342   rekruttering@bseil.no
  Sponsor   Lars Wilhelmsen   951 48 877   sponsor@bseil.no
  Drift Hus / Eiendom   Hanne Skøyen    40639779   utleie@bseil.no Sjekk tilgjengelighet her
  Materiell / Brygger   Espen Sandsdalen   915 90 412   materiell@bseil.no
  Prosjekt / Eiendom   Knut Fredrik Ramstad
  982 42 526
  kfr@ancas.no
  Ungdomsrepresentant
  Hedevig Nilsson   93277817   ungdom@bseil.no
  Varamedlem
  Erik Lia   901 97 025
  erik@marexim.no
  Varamedlem   Magnus Hedmark    970 30 592   magnus.hedemark@gmail.com
  Sekretær   Marianne Solbakken   950 77 001   epost@bseil.no

 

 

Rådet i Bærum Seilforening

Alle henvendelser til Rådet fra foreningens medlemmer skal tilstilles foreningens styre  epost@baerumseilforening.no

 

  Valgt til   Navn   Telefon   epost
   
   
 
 
 
 
 
  2019   Susan Berentsen   97188758   suberentsen@gmail.com
  2019   Paul Skrede   91783769   paul.skrede@gmail.com
  2019   Liv Sinding Larsen   952 23 251  

liv.sinding-larsen@akersolutions.com

  2019   Gro Elvestad Moe   915 50 074   gromoe53@gmail.com
  2021   Vidar Utne   934 66 066   vidar.utne@gmail.com
  2021   Trond Aasland   930 04 340   trond.aasland@outlook.com


Rådet skal behandle;

1. Behandle alle forslag til endring i foreningens lover.

2. Foreta innstilling om innvotering av æresmedlemmer.

3. Utnevne medlemmer til høyere utmerkelser.

Alle innstillinger gis ved flertall av de fremmøtte. Avstemmingen skal være hemmelig når rådet behandler innstilling av æresmedlemmer.

Valgkomite

Verv
Navn   Telefon   Epost
Leder   Ola Nygård   480 16 546   ola.snipe@gmail.com
Medlem   Birgitta Nilsson   93210913    b.b.nilsson@medisin.uio.no
     "   Bjørn Brudevoll  

46800000

   brudevoll@head4more.com
Vara   Reidar Berthelsen   91753930   rb@inocean.no